Kinga Nicer - dyrektor Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging i viceprezes SLDE

Kinga Nicer

specjalista dermatolog

Absolwentka wydziału lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej1993.
Jest specjalistą II stopnia z dermatologii i wenerologii.
Przez 11 lat pracowała w Specjalistycznej Poradni Dermatologicznej. Od 1999 roku prywatna praktyka, wspólnie z mężem chirurgiem prowadzą Gabinet Dermatochirurgii Estetycznej i Laserowej w Częstochowie

Więcej...

Barbara Walkiewicz-Cyrańska - prezes Fundacji Medycyny Anti-Aging i SLDE

Barbara Walkiewicz-Cyrańska

dermatolog, kosmetolog 

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Podyplomowych Studiów w zakresie kosmetologii. Uczestniczyła w licznych stażach zagranicznych m.in.: w Los Angeles, Paryżu, Barcelonie, Frankfurcie i Istambule. Wykładowca na kongresach międzynarodowych i w Polsce.

Więcej...

Ewa Kaniowska - wiceprezes SLDE

Ewa Kaniowska

dr n. med., dermatolog

Specjalista dermatolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Po ukończeniu studiów, rozpoczęła pracę, jako asystent Kliniki Dermatologii przy Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po uzyskaniu specjalizacji II stopnia rozpoczęła prywatną praktykę lekarską w zakresie dermatologii i dermatologii estetycznej. 

Więcej...

Dr n. med. Elżbieta Podgórska - Kierownik Naukowy Kursu Medycyny Anti-Aging

Dr n. med. Elżbieta Podgórska, lekarz medycyny estetycznej, specjalista II stopnia z chorób wewnętrznych, specjalista z medycyny przeciwstarzeniowej (Anti-Aging), członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej. Wykładowca Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging, trener technik medycyny estetycznej dla lekarzy.

Więcej...

Krystyna Pawełczyk-Pala

Krystyna Pawełczyk-Pala

dermatolog

W 1996 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną. Specjalizację w dziedzinie dermatologii i wenerologii uzyskała w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Katowicach. Już podczas studiów interesowała się problemami starzejącej się skóry. Dzisiaj z całą pewnością może stwierdzić, że były to początki jej fascynacji rozwijającą się wówczas dermatologią estetyczną

Więcej...

Halina Car

Halina Car

dr hab. n. med., specjalista farmakologii klinicznej, internista

Kierownik Zakładu Farmakologii Doświadczalnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, konsultant wojewódzki w dziedzinie farmakologii klinicznej, recenzent czasopism medycznych o zasięgu międzynarodowym.

Więcej...

Joanna Czuwara

Joanna Czuwara

dr n. med., dermatolog

Uzyskała doktorat z wyróżnieniem w dziedzinie twardziny układowej. Podczas stypendium doktoranckiego w Medical University of South Carolina zdobyła doświadczenie w biologii molekularnej w regulacji kolagenu w skórze w warunkach prawidłowych i patologicznych (twardzina układowa i nowotwory). 

Więcej...

Romuald Dębski

Romuald Dębski

Prof. CMKP dr hab. med.

Kierownik II Kliniki Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu Bielańskim im. Ks. J. Popiełuszki w Warszawie.
W latach 1991-1994. pełnił funkcję Sekretarza Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, w latach 1994-1997. oraz od 2000. do 2003.

Więcej...

Monika Słowińska

Monika Słowińska

dr n. med., dermatolog

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Starszy asystent w Klinice Dermatologii CSK MSWiA. Lekarz z wieloletnią praktyką kliniczną, stale poszerza specjalistyczną wiedzę z zakresu nowoczesnych metod terapeutycznych i diagnostycznych uczestnicząc w licznych zjazdach, kursach i kongresach.

Więcej...

Urszula Kozłowska

Urszula Kozłowska

dr n. med., dermatolog

Jest specjalistą II o z dermatologii, adiunktem w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz stypendystką Kliniki Dermatologii Wolnego Uniwersytetu w Berlinie, gdzie doktoryzowała się z zakresu wzrostu i wypadania włosów.
Od wielu lat specjalizuje się w Polsce i zagranicą w dermatologii estetycznej i zabiegowej

Więcej...

Andrzej Szmurło

Andrzej Szmurło

dr n. med., dermatolog

Wychowanek Akademii Medycznej w Warszawie. Przez wiele lat związany Kliniką Dermatologiczną Akademii Medycznej, potem z Kliniką Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Od czasów studenckich pracował w kołach naukowych w Instytucie Biostruktury, był nauczycielem akademickim i uczył studentów histologii i embriologii (nauki o budowie i rozwoju organizmu i jego tkanek). 

Więcej...

Lew Starowicz

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1966). W 1981 roku obronił pracę doktorską, w 1986 habilitował się, w 1995 roku uzyskał tytuł profesora nadzwyczajnego Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, od 1999 przez dwie kolejne kadencje pełnił funkcje Dziekana Wydziału Rehabilitacji, ponadto jest Kierownikiem Katedry Psychospołecznych Podstaw Rehabilitacji i wykładowcą na Wydziale Psychologii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie.

Więcej...