Urszula Kozłowska

Urszula Kozłowska

dr n. med., dermatolog

Jest specjalistą II o z dermatologii, adiunktem w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz stypendystką Kliniki Dermatologii Wolnego Uniwersytetu w Berlinie, gdzie doktoryzowała się z zakresu wzrostu i wypadania włosów.
Od wielu lat specjalizuje się w Polsce i zagranicą w dermatologii estetycznej i zabiegowej, dzięki czemu wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej (peelingi, mezoterapię, wypełnianie kwasem hialuronowym i toksyną botulinową), a także zabiegowej (rozjaśnianie przebarwień, usuwanie łagodnych zmian skórnych, zamykanie naczyń etc.) i laserowej (laserowe odmładzanie skóry). Ma wieloletnie doświadczenia kliniczne w zakresie leczenia chorób skóry (trądzików, chorób łojotokowych, alergii, chorób włosów etc).
Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) i ESCAD (European Society of Cosmetic and Aethetic Dermatology), a obecnie również wykładowcą w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging stworzonym przez SLDE. Od kilku lat prowadzi szkolenia dla innych lekarzy z zakresu medycyny estetycznej w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice i Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej działającej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.