Rekrutacja

Monika Nunberg-Sawicka – wiceprezes Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging

Dr Monika Nunberg-Sawicka absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, w 2005r ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy PTL, współzałożycielka Polskiego Towarzystwa Mezoterapii, Jeden z założycieli oraz współtwórca programu naukowego Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie, certyfikowany wykładowca i szkoleniowiec w SLDE.

Prowadzi wykłady i warsztaty w zakresie technik: implantacji kwasu hialuronowego , mezoterapii , peelingów. Autorka artykułów w czasopismach medycznych i prasie popularnej ( “Dermatologia Estetyczna”, “Medycyna Estetyczna i Anti-Aging”, “Expert Anti-Aging” “Uroda i Medycyna” i inne) Medycynę estetyczną jako podstawową dziedzinę pracy praktykuje od 2001 r. w Gabinecie Dermatologii Leczniczej i Estetycznej w Warszawie. W celu poszerzania swej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych czynnie uczestniczy w kongresach, szkoleniach i kursach w Polsce i na świecie Członek SLDE, WOSIAM (Światowego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging)