Ewa Kaniowska

dr n. med., dermatolog

Specjalista dermatolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Po ukończeniu studiów, rozpoczęła pracę, jako asystent Kliniki Dermatologii przy Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po uzyskaniu specjalizacji II stopnia rozpoczęła prywatną praktykę lekarską w zakresie dermatologii i dermatologii estetycznej. 

Więcej...

Krystyna Pawełczyk-Pala

dermatolog

W 1996 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną. Specjalizację w dziedzinie dermatologii i wenerologii uzyskała w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Katowicach. Już podczas studiów interesowała się problemami starzejącej się skóry. Dzisiaj z całą pewnością może stwierdzić, że były to początki jej fascynacji rozwijającą się wówczas dermatologią estetyczną

Więcej...

Dr n. med. Elżbieta Podgórska, lekarz medycyny estetycznej, specjalista II stopnia z chorób wewnętrznych, specjalista z medycyny przeciwstarzeniowej (Anti-Aging), członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej. Wykładowca Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging, trener technik medycyny estetycznej dla lekarzy.

Więcej...

Halina Car

dr hab. n. med., specjalista farmakologii klinicznej, internista

Kierownik Zakładu Farmakologii Doświadczalnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, konsultant wojewódzki w dziedzinie farmakologii klinicznej, recenzent czasopism medycznych o zasięgu międzynarodowym.

Więcej...

Joanna Czuwara

dr hab. n. med., dermatolog

Uzyskała doktorat z wyróżnieniem w dziedzinie twardziny układowej. Podczas stypendium doktoranckiego w Medical University of South Carolina zdobyła doświadczenie w biologii molekularnej w regulacji kolagenu w skórze w warunkach prawidłowych i patologicznych (twardzina układowa i nowotwory). 

Więcej...

Specjalista dermatolog-wenerolog,

Absolwentka I Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Dermatologii CSK MSW a obecnie pracuje w Katedrze i Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie poza praktyką kliniczną, prowadzi zajęcia ze studentami polsko- i angielskojęzycznymi wydziału lekarskiego.

Więcej...

Specjalista dermatolog, alergolog
Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Od ponad pięciu lat jest pracownikiem i wykładowcą w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Więcej...

 

Specjalista biologii medycznej i nauk o żywieniu.

Kierownik Zakładu Żywienia Człowieka i Metabolomiki Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek European Lifestyle Medicine Organisation oraz Polskiego Towarzystwa Badań żywieniowych.

Więcej...

Doktor habilitowany nauk medycznych

Doktor habilitowany nauk medycznych, specjalista w zakresie psychiatrii, przez ponad 25 lat pracowała w Katedrze i Klinice Psychiatrii PUM.

Więcej...

lekarz medycyny, ekspert w dziedzinie oceny technologii medycznych. 

Wykładowca na Wydziale Medycznym (farmakologia i toksykologia) oraz Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. W przeszłości dyrektor Departamentu Gospodarki Lekami NFZ, członek Rady Konsultacyjnej Agencji Oceny Technologii Medycznych oraz Zespołu ds. Gospodarki Lekami przy Ministrze Zdrowia.

Więcej...